Čestitka načelnika Bukvića za Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić sa suradnicima položio  je vijenac i zapalio svijeće na spomen obilježje Hrvatskim braniteljima ispred Općinske zgrade u Lukaču. Na današnji dan  Hrvatska vojska i pripadnici Ministarstva unutarnjih poslova u vojno-redarstvenoj operaciji „Oluja“ oslobodili su najveći dio do tada okupiranog područja Republike Hrvatske. Time su otvorili vrata konačnoj uspostavi mira u našoj Domovini. S ponosom i zahvalnošću mislimo na sve sudionike „Oluje“, posebno na pale hrvatske branitelje. S poštovanjem mislimo i na sve ljude kojima je rat donio stradanje i bol.  Svim mještankama i mještanima Općine Lukač srdačno čestitam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Vaš Načelnik
Đuro Bukvić