DANI OPĆINE LUKAČ Doznajte program ovogodišnjeg obilježavanja koje počinje u subotu, 9. listopada

Bliži se Dan općine Lukač, ali i blagdan svetog Luke, u sklopu čijeg obilježavanja je Općina Lukač pripremila nekoliko aktivnosti. Ove godine, za razliku od prošle, održat će se i svečana sjednica Općinskog vijeća, ali zbog nepovoljne epidemiološke situacije na području Virovitičko-podravske županije, ali i cijele Hrvatske, neće biti koncerata i raznih manifestacija koje su bile dio programa proteklih godina, odnosno obljetnica prije pojave koronavirusa. Službeno, obilježavanje Dana općine trajat će od 9. do 18. listopada, a u tom vremenu sve mještane i njihove goste očekuje tradicionalni nogometni turnir “Bubamara kup 2021.”, te izložba fotografija “Ljepote općine Lukač”.

Program:

Subota, 9. listopada:

9:00 sati – Turnir mlađih uzrasnih kategorija (U-9 i U-13) “Bubamara kup 2021.” na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju

Nedjelja, 10. listopada:

9:00 sati – Turnir mlađih uzrasnih kategorija (U-11 i U-15) “Bubamara kup 2021.” na stadionu Školski vrt u Gornjem Bazju

Petak, 15. listopada:

11:30 sati – Otvorenje izložbe fotografija “Ljepote općine Lukač” u Osnovnoj školi “Ivana Gorana Kovačića” u Gornjem Bazju

Ponedjeljak, 18. listopada:

11:00 sati – Svečana sjednica Općinskog vijeća Općine Lukač u društvenom domu u Gornjem Bazju

17:30 sati – Polaganje vijenca za poginule hrvatske branitelje na spomen obilježju ispred zgrade Općine Lukač

18:00 sati – Sveta misa u crkvi svetog Luke u Lukaču

(www.icv.hr, ts, foto: arhiva, M. Rođak)