LJEPOTE OPĆINE LUKAČ Prvo mjesto na foto natječaju osvojio je Dominik Grujć s fotografijom “Žuto blago”

Povodom blagdana svetog Luke Evanđeliste i Dana općine Lukač, Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja, uz pokroviteljstvo Općine, po 12. puta je organizirala foto natječaj za učenike „Ljepote općine Lukač“. Natječaj je bio otvoren do 8. listopada. Od prispjelih 196 fotografija, koje je izradilo 26 učenika selektor Igor Bešlić, inače nastavnik njemačkog jezika i zaljubljenik u fotografiju, izbrao je 39 fotografija, koje su izložene u školskom holu. Izložbu je, u petak 15. listopada, otvorio načelnik općine Lukač Đuro Bukvić. Nakon otvaranja izložbe proglašene su najbolje fotografije na ovogodišnjem natječaju.

Prvo mjesto s fotografijom “Žuto blago” osvojio je učenik trećeg razreda Dominik Grujić, druga je bila učenica trećeg razreda Franka Demo s fotografijom “Seka”, dok je treću nagradu osvojio učenik šestog razreda Lovro Blažević, koji je napravio fotografiju “Crkva u Bazju”. Tri prvoplasirana autora dobili su prigodne nagrade, dok su svi sudionici natječaja nagrađeni čokoladama. (www.icv.hr, mš)

LJEPOTE OPĆINE LUKAČ Prvo mjesto na foto natječaju osvojio je Dominik Grujić s fotografijom “Žuto blago”