Općina Lukač i ove godine djeci dijeli poklone za Sv. Nikolu

Odlukom načelnika općine Lukač Đure Bukvića i ove godine osigurana su sredstva za kupovinu poklona za djecu od rođenja pa do 15. godine s područja Općine Lukač.

– S obzirom na epidemiološku situaciju, podjela poklona nije moguća na način kako smo to organizirali prethodnih godina. Zbog zabrane javnih okupljanja, pokloni koje je osigurala Općina Lukač u suradnji s Osnovnom školom I.G. Kovačića iz Gornjeg Bazja te Dječjim vrtićem “Bubamara” Gornje Bazje bit će podijeljeni u školama i vrtiću na području Općine Lukač.

Da djeca koja ne idu ni u vrtić, ni u školu, niti pohađaju program predškolskog odgoja, te djeca iz Mjesnog odbora Brezik ne bi ostala zakinuta za poklon, molimo njihove roditelje da njihove poklone preuzmu u svojoj područnoj školi ili matičnoj od ponedjeljka do petka, odnosno od 6. do 10. prosinaca 2021. godine, izuzev naselja Brezik gdje će članovi Mjesnog odbora poklone dostaviti na kućnu adresu – poručili su iz Općine Lukač.

(www.icv.hr, Općina Lukač)