Obavijest – ukop pokojnika na grobljima s područja općine Lukač

S obzirom na zakonske obveze s danom 1.ožujka 2022. godine Općina Lukač je uslugu ukopa pokojnika na grobljima s područja općine Lukač povjerila tvrtki Flora VTC d.o.o iz Virovitice. Prijava za ukop može se obaviti radnim danima od ponedjeljka do petka, u radno vrijeme isporučitelja usluge, osobnim dolaskom korisnika usluge kod isporučitelja usluge, na adresu FLORA VTC d.o.o., Stanka Vraza 23, 33000 Virovitica ili van radnog vremena, subotom, nedjeljom i blagdanom uz prethodnu najavu na broj mobilnog telefona 098/342-677.

Cjenik i Opće uvjeti isporuke komunalne usluge ukopa pokojnika – možete preuzeti na dolje navedenim poveznicama.

CJENIK USLUGE UKOPA

OPĆI UVJETI ISPORUKE KOMUNALNE USLUGE UKOPA POKOJNIKA TRGOVAČKOG DRUŠTVA FLORA VTC D.O.O.