Potpisan ugovor o izgradnji automatskog navodnjavanja na nogometnom terenu u Kapeli Dvoru

U općini Lukač nastavljaju s poboljšanjem izgradnje sportske infrastrukture. Nakon izgradnje automatskog navodnjavanja na terenima stadiona Školski vrt u Gornjem Bazju, koji koriste županijski prvoligaš Bratstvo, Škola nogometa općine Lukač i HNK Lukač 05 u Lukaču, na red je došao i nogometni teren u Kapeli Dvoru koji koristi županijski drugoligaš Dinamo. Obnovom Kurije Janković u Kapeli Dvoru Nogometni klub Dinamo dobio je moderne klupske prostorije uz koje su izgrađene i tribine. Idući korak u podizanju uvjeta treniranja je izgradnja automatskog navodnjavanja terena i kopanje dubinskog bunara. U petak, 25. veljače, u Općini je potpisan ugovor s izvođačem radova obrtom za proizvodnju i usluge HM iz Zagreba. Ukupna vrijednost investicije iznosi 150.000 kuna, a radovi bi trebali biti gotovi za 30 dana. (www.icv.hr, mš; foto: arhiva)