Dolazak proljeća i toplije vrijeme razveselili djecu iz skupine Ježići

Dolazak proljeća i toplije vrijeme veoma su razveselili djecu iz skupine Ježići. Povratak rode u obližnje gnijezdo djecu je motivirao na istraživanje okolice vrtića, kao i promatranje svakodnevnih promjena u prirodi. Tijekom šetnje obližnjim poljima uočili su da je procvalo još više različitog cvijeća, da stabla postaju sve zelenija i da se različiti kukci bude iz sna. Simboličnom čestitkom djeca svojim Očevima čestitaju njihov dan, koji smo obilježili 19. ožujka. Od likovnih aktivnosti u kojima rado sudjeluju, Ježići su izrađivali granu cica-mace (kombiniranom tehnikom tuš,vata i kolaž), proljetnu livadu (kombiniranom tehnikom kolaž i tempera) kao i tulipane od kolaž papira. Također, djeca su plesala na proljetne pjesmice, a u pripremi je i mala dramatizacija o proljetnicama. Za vjerniji prikaz kako su protekli tjedni prizivanja proljeća provjerite u našoj fotogaleriji.