Počeli radovi na izgradnji automatskog navodnjavanja na nogometnom igralištu u Kapela Dvoru

Vrlo brzo nakon potpisivanja ugovora o izvođenju radova na izgradnji automatskog navodnjavanja na nogometnom igralištu u Kapela Dvoru, počeli su radovi. U dva dana već su dobrim dijelom postavljene cijevi ispod terena, a krenulo se i s iskopavanjem dubinskog bunara iz kojega će se crpiti voda za navodnjavanje nogometnog terena. Nakon stadiona Školski vrt u Gornjem Bazju i nogometnog igrališta u Lukaču, nogometni teren u Kapela Dvoru biti će treći u općini Lukač koji će imati automatsko navodnjavanje. Dosadašnjim ritmom radova županijski drugoligaš Dinamo mogao bi već prvu proljetnu utakmicu zaigrati na svom terenu. Do tada će se trener Andrejas Černeli i igrači morati snalaziti i trenirati na drugim travnjacima. Ukupna vrijednost investicije koju financira Općina Lukač iznosi 150.000 kuna, a radove izvodi Obrt za proizvodnju i usluge HM iz Zagreba. (www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)