Nakon provedenih izbora za vijeća mjesnih odbora općine Lukač, održane konstituirajuće sjednice vijeća svih devet mjesnih odbora na području općine

Nakon provedenih izbora za vijeća mjesnih odbora općine Lukač, održane su konstituirajuće sjednice vijeća svih devet mjesnih odbora na području općine. Na sjednicama su izabrani predsjednici, dopredsjednici i zapisničari mjesnih odbora. Tom je prigodom načelnik općine Lukač Đuro Bukvić čestitao novoizabranim i starim predsjednicima te im zahvalio na svom trudu i radu koji su do sad uložili i koje će uložiti za boljitak općine.

Novoizabrani predsjednici mjesnih odbora općine Lukač su:

1. TEREZINO POLJE – Darko Orač
2. VELIKO POLJE – Josip Zelenbrz
3. GORNJE BAZJE – Marina Blažević
4. KAPELA DVOR – Dragan Košutić
5. LUKAČ – Stjepan Majsec
6. BUDROVAC LUKAČKI – Zdravko Kovačević
7. DUGO SELO LUKAČKO – Ivan Bakić
8. BREZIK – Darko Kucljak
9. TURANOVAC – Josip Kučan