NASTAVAK JAVNOG OTVARANJA PONUDA PRISTIGLIH NA JAVNI NATJEČAJ ZA ZAKUP POLJOPRIVREDNOG ZEMLJIŠTA U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE NA PODRUČJU OPĆINE LUKAČ

Općina Lukač obavještava sve zainteresirane ponuditelje da će se u ponedjeljak, 16. svibnja 2022. godine s početkom u 16:00 sati, u Općinskoj vijećnici u Lukaču, Lukač 50, održati nastavak javnog otvaranja ponuda pristiglih na javni natječaj za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Lukač na rok od 5 i 25 godina.

Natječaj je objavljen 03. ožujka 2022. godine na Oglasnoj ploči Općine Lukač i službenoj mrežnoj stranici Općine Lukač www.opcina-lukac.hr.

Također molimo sve zainteresirane za prisustvovanje na javnom otvaranju ponuda, da za ulazak u prostorije Općine Lukač koriste zaštitna maska za lice.