Dječja igrališta na području općine Lukač dobila novi i ljepši izgled te su pripremljena za početak školske i vrtićke godine

Na području Općine Lukač nalazi se desetak dječjih igrališta raspoređenih po svim naseljima, koje Općina redovito održava i nadopunjava novim sadržajima namijenjenim najmlađim mještanima. Igrališta su opremljena spravama i igralima za djecu od vrtićke pa do školske dobi.

Odlukom načelnika Općine Đure Bukvića sva dječja igrališta su dobila novi i ljepši izgled te su pripremljena za početak školske i vrtićke godine kako bi djeca poslije svojih dnevnih obveza mogla provoditi slobodno vrijeme na dječjim igralištima uz igru i prijatelje.

(www.icv.hr, Općina Lukač)

Dječja igrališta na području općine Lukač dobila novi i ljepši izgled te su pripremljena za početak školske i vrtićke godine