OPĆINA LUKAČ Načelnik Đuro Bukvić posjetio osnovnu školu u Gornjem Bazju

Povodom početka nastavne godine, načelnik općine Lukač Đuro Bukvić posjetio je Osnovnu školu Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje. Tom prigodom poželio je prvašićima uspješan početak njihova obrazovnog puta i darivao svakog učenika prigodnom slikovnicom.

Podsjećamo, Općina Lukač je i ove godine sufinancirala učenicima kupnju drugih obrazovnih materijala za nastavnu godinu 2022./2023.. Pravo na ovu potporu ostvarili su svi roditelji/skrbnici učenika, polaznika od prvog do osmog razreda, koji imaju prebivalište na području Općine Lukač, kao i oni koji su polaznici osnovnih škola s područja grada Virovitice.

Ravnatelj škole Saša Topić zahvalio se načelniku na dugogodišnjoj suradnji i prepoznavanju potreba kako škole tako i roditelja.

(www.icv.hr, Općina Lukač)

IMG 50c2b320447c5b0e675e65ae4581989c V