Općini Lukač odobren projet “Izgradnja pješačke staze – Terezino Polje – istok 1”

Općini Lukač odobren je projekt  “Izgradnja pješačke staze – Terezino Polje – istok 1”.

Projekt je odobren na 6. Natječaju Lokalne akcijske grupe “Virovitički prsten” za provedbu tipa operacije 2.1.1. “Razvoj opće društvene infrastrukture u svrhu podizanja kvalitete života stanovnika LAG-a” iz Lokalne razvojne strategije LAG-a “Virovitički prsten” za razdoblje 2014.–2020..

Troškovnička vrijednost navedenog projekta je 1.300.000,00 kuna, odobreni iznos potpore za sufinanciranje je 668.262,39 kuna, dok će se ostatak iznosa financirati iz Proračuna Općine Lukač u 2023. godini.

Raspisivanje postupka Javne nabave za Izgradnju pješačke staze u planu je početkom sljedeće godine, dok se završetak radova očekuje do kraja kalendarske 2023. godine.

(www.icv.hr, Općina Lukač, foto: ilustracija)