Umirovljenici općine Lukač Danom otvorenih vrata obilježili Dan općine

U subotu, 15. listopada u društvenom domu u Turanovcu Udruga umirovljenika općine Lukač Danom otvorenih vrata uključila se obilježavanju Dana općine Lukač.

– Udruga umirovljenika općine Lukač uvijek je oslonac u nizu aktivnosti pružajući podršku općinskoj upravi. Nadam se de će te do kraja godine, shodno povoljnim epidemiološkim prilikama, nastaviti sa svojim zajedničkim druženjima. Kao i do sada imat ćete podršku u svom radu podršku općine – na početku je rekao općinski vijećnik Josip Kučan.

Nakon toga nastavljeno je zajedničko druženje umirovljenika općine Lukač uz uobičajene glazbu i ples.

– Nakon dužeg vremena, kada su se, zbog pandemije koronavirsa, naša okupljanja prorijedila, nadam se da ćemo se vratiti uobičajenom životu i druženjima – rekao nam je predsjednik Udruge umirovljenika općine Lukač Branko Videković.

(www.icv.hr, mš; foto: M. Šolc)

Umirovljenici općine Lukač Danom otvorenih vrata obilježili Dan općine