Počela rekonstrukcija kolnika u Velikom Polju i Dugom Selu Lukačkom

Lijepo jesensko vrijeme u općini Lukač iskorišteno je za rekonstrukciju kolnika u Ulici Vladimira Nazora u Velikom Polju, te u Ulici Gornjac u Dugom Selu Lukačkom. Vrijednost radova u Ulici Vladimira Nazora u Velikom Polju iznosi gotovo 100.000 kuna i u potpunosti se financira iz općinskog proračuna. Rekonstrukcija Ulice Gornjac u Dugom Selu Lukačkom iznosi 396.000 kuna, od čega 200.000 kuna sufinancira Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, dok će ostatak biti podmiren iz općinskog proračuna.

Za našeg posjeta djelatnici tvrtke Ceste d.d. Bjelovar, koji izvode radove, u Velikom Polju asfaltirali su kolnik, dok su u Dugom Selu Lukačkom obavljali posljednje pripremne radove uoči asfaltiranja. Radove u Velikom Polju obišao je i općinski načelnik Đuro Bukvić.

https://www.icv.hr/2022/11/opcina-lukac-pocela-rekonstrukcija-kolnika-u-velikom-polju-i-dugom-selu-lukackom/