Branko Videković vodi umirovljenike u Lukaču

Udruga umirovljenika općine Lukač u mjesnom je domu u Turanovcu odražala izbornu skupštinu na kojoj je za predsjednika u novom mandatu , ujedno i za likvidatora izabran Branko Videković. Za njegovu zamjenicu izabrana je Rozalija Mirović, za tajnicu je izabrana Kata Virovac, a za blagajnicu Ana Zagorac.

Osim toga izabran je i devetoročlani Izvršni odbor i tročlani Nadzorni odbor. Izvješće o radu u protekloj godini podnio je sada bivši predsjednik Udruge Mato Rumbak, a čestitke novoizabanom rukovodstvu te zahvale bivšem rukovodstvu udruge koja broji oko dvijestotinjak članova uptio je načelnik općine Lukač Đuro Bukvić, predsjednik Mjesnog odbora Turanovca Mario Gašparić, te predstavnici ostalih umirovljeničkih uduga Virovitičko podavske županije. Osim toga načelnik opine lukač Đuro Bukvić koji se svesrdno zalagao za rad Udruge umirovljenika općine s kojom je imao vrlo uspješnu suradnju, obećao je maksimalnu pomoć umirovljenicima u njihovom daljnjem radu. (www.icv.hr)