Nogometaši Lukača izbacili Viroviticu iz Županijskog kupa

Pravo iznenađenje na Vegeški priredili su nogometaši županijskog prvoligaša Lukača 05 koji su u četvrtzavršnici Županijskog Kupa pobijedili III. HNL ligaša Viroviticu sa 3:1. Poveli su Lukačani golom Josipa Ivačića, a na 1:1 izjednačio je Nikola Suvajac. Potom na „scenu“ ponovno stupa Ivačić, inače bivši igrač Virovitice, koji je zabio za vodstvo, a konačni rezultat postavio je Tomislav Škvarić. Ovom vrijednom pobjedom igrači trenera Ante Petrovića plasirali su se u polufinale gdje ih čeka Suhopolje koje je u Pitomači bilo bolje od istoimenog domaćina sa 3:1.

Istodobno, Slatina je slavila u Čačincima kontra Mladosti također sa 3:1. Golove za Slatinčane su postigli Davor Jozić i Pero Dorić, dok je Vlado Maršić zabio autogol. Kod Mladostaša strijelac jedinog pogotka u protivničku mrežu bio je Danijel Podmanicki. Slatina u polufinalu igra protiv Croatije iz Grabrovnice. Domaćinstva će se ždrijebom utvrditi naknadno. Opširnije poslušajte u sportskim minutama na valovima županijskog Radija Virovitice. (www.icv.hr)