Općini Lukač bezuvjetno mišljenje Državne revizije

Na sjednici Općinskog vijeća Lukača usvojen je pozitivan nalaz Državne revizije za Općinu Lukač. O ovome nam je nešto više kazao, načelnik Općine Lukač, Đuro Bukvić:
– Prihvaćeno je izvješće o obavljenoj državnoj revizije gdje su obuhvaćeni financijski izvještaji kao i kompletno poslovanje Općine Lukač,od ostvarenih rashoda i prihoda. Sa zadovoljstvom imam kazat da su cilj ove revizije bili istinitost i vjerodostojnost financijskih izvještaja, analiza prihoda, primitaka i rashoda, usklađenost poslovanja sa zakonima o drugim propisima, učinkovitost korištenja sredstava i aktivnosti vezane uz poslovanje Općine Lukač. Općina Lukač je dobila bezuvjetno mišljenje Državne revizije. Želim čestitati svojim suradnicima koji su također zaslužni za ovo, suradnicima koji imaju potpunu samostalnost i jednako tako i kompletnu odgovornost za sve ono što radimo u Općini Lukač. Ovo je zasigurno jedan od pokazatelja da Općina Lukač ide pravim putem i ono što sam uvijek govorio da i male lokalne samouprave kao što je Općina Lukač mogu itekako dobro poslovati sukladno zakonu i zakonskim aktima. (www.icv.hr)