OBAVIJEST O PRIJAVI ŠTETE OD ELEMENTARNE NEPOGODE (SUŠA)

Temeljem Odluke župana Virovitičko – podravske županije od 19. kolovoza 2015. godine proglašena je elementarna nepogoda nastala zbog vremenskih nepogoda uzrokovanih sušom tijekom mjeseca srpnja i kolovoza 2015. godine na području svih katastarskih općina na području Općine Lukač.

Šteta se prijavljuje u prostorijama Općine Lukač radnim danom od 8,00 -14,00 sati zaključno sa ponedjeljkom 31.08. 2015. godine do 14,00 sati. Sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, OIB te kopiju Lista A i B Zahtjeva za potporu u 2015. godini, te policu osiguranja ako su kulture osigurane, a osobe koje nisu podnijele zahtjev, kopiju katastarskog izvatka na svoje ime za katastarske čestice za koje se prijavljuje šteta, ne starije od 30 dana.

Osobe koje su već prijavljivale Elementarne nepogode u 2015. godini sa sobom ponijeti Prijavu štete Obrazac EN-P.