Ivan Iličić osvojio prvu nagradu na foto natječaju “Ljepote općine Lukač”

Program obilježavanja Dana općine Lukač, blagdana sv. Luke, nastavljen je u Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Bazju proglašenjem najboljih radova foto natječaja “Ljepote općine Lukač” koji je održan pod generalnim pokroviteljstvom Općine Lukač. Od ukupno 155 fotografija, radova 24 učenika, stručno povjerenstvo u sastavu Ines Viljevac, Zrinka Žiga i Oliver Bešić, najboljom je proglasilo fotografiju “Dvorac” autora Ivana Iličića, učenika trećeg razreda. Drugo mjesto osvojila je Katarina Han iz 6. b, za fotografiju “Cvijeće”, a treće mjesto Lea Bukvić učenica 8. b razreda za fotografiju pod nazivom “Jabuke”. Uz ravnatelja škole Sašu Topića nagrade najboljim malim fotografima uručio je načelnik općine Lukač Đuro Bukvić. (www.icv.hr)

Galerija fotografija