Poziv na predavanja „Mogućnosti ulaganja na poljoprivrednim gospodarstvima“ i „Održivi razvoj ruralnog područja LAG-a „VIP“

Lokalna akcijska grupa „Virovitički prsten“ poziva sve zainteresirane na predavanja pod nazivom „Mogućnosti ulaganja na poljoprivrednim gospodarstvima“ i „Održivi razvoj ruralnog područja LAG-a „VIP“, koje će održati rukovoditeljica podružnice Savjetodavne službe Virovitičkopodravske županije te predstavnici LAG-a „VIP“.

Predavanja će se održati 12. listopada 2015. godine u Društvenom domu u Breziku, s početkom u 19:00 sati. U sklopu predavanja predstavit će se aktualni natječaji te mjere iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske 2014.-2020. Naglasak predavanja bit će na Mjeri 4 – „Ulaganja u fizičku imovinu“ te Mjeri 6 – „Razvoj poljoprivrednih gospodarstva i poslovanja“, kako bi se potencijalni prijavitelji što jednostavnije i učinkovitije pripremili te podnijeli zahtjeve za potporu iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj (EPFRR).