U Budrovcu Lukačkom simbolično otvoren obnovljeni Lovački dom

U sklopu obilježavanja Dana općine Lukač, blagdana Svetog Luke, zaštitnika Župe, u Lovačkom domu u Budrovcu Lukačkom održani su Dani otvorenih vrata Lovačke udruge Jastreb. Tom prigodom simbolično je i otvoren obnovljeni Lovački dom u koji je općina Lukač na čelu s njezinim načelnikom Đurom Bukvićem, koji je i nazočio ovoj manifestaciji, uložila određena financijska sredstva. Načelnik je također kazao kako općina Lukač pomaže svaku udrugu na području općine. Predsjednik Lovačke udruge Stjepan Mikolčić zahvalio se svima na dolasku, a zamjenik predsjednika Lovačke udruge Jastreb i voditelj Lovne jedinice 1 „Budrovac“ Stjepan Voščak zahvalio je načelniku Đuri Bukviću koji je prepoznao njihov rad i učinio maksimalan napor da im pomogne u obnovi Lovačkog doma. Između ostalih, Danima otvorenih vrata Lovačke udruge Jastreb nazočio je i saborski zastupnik Josip Đakić. (www.icv.hr)

Galerija fotografija