FOTO: Obnovljen sportski dom NK Drava iz Terezinog polja

U sklopu priprema za obilježavanje 70-tog rođendana NK Drava iz Terezinog Polja članovi kluba i Uprave, te igrači i simpatizeri kluba potpuno su obnovili sportski dom. Radne akcije su održavane svakodnevno od završetka nogometnog prvenstva 5.lipnja pa sve do proslave rođendana 25. lipnja.2016. s obzirom da je posla bilo jako puno.

Kroz dvadesetak radnih dana u dragovoljnim radnim akcijama sudjelovalo je oko 30-tak osoba. Materijal za rad financirala je u punom iznosu općina Lukač.

Kao nagradu za vrijedni rad na zgradi koja je inače u vlasništvu općine zamjenik načelnika Davor Špoljar i predsjednik Općinskog Vijeća Tomislav Živković na rođendan su darovali ovom vrijednom kolektivu novu traktorsku kosilicu financiranu iz proračuna općine Lukač kojom će se održavati cjelokupni sportski kompleks u Terezinom Polju.