Memorijalni nogometni turnir „ BUKVIĆ-KUĆAN „ u Gornjem Bazju

Nogometni klub „ BRATSTVO „ Gornje Bazje već šestu godinu za redom organizira Memorijalni nogometni turnir umrlih igrača „ BUKVIĆ – KUĆAN „ koji će se održati u nedjelju 31.07.2016. godine sa početkom u 14,00 sati na Nogometnom igralištu u Gornjem Bazju,na turniru nastupaju Nogometni klubovi sa područja Općine Lukač – NK „ LUKAČ – 05“ Lukač, NK „ TURANOVAC „ Turanovac, NK „ DRAVA „ Terezino Polje, NK „ SLOGA „ Dugo Selo Lukačko, i NK „ BRATSTVO „ Gornje Bazje, turniru će kao gosti prisustvovati i NK „ GRANIČAR „ Okrugljača, NK „ Mladost „ Kloštar Podravski i NK „ Virovitica „.

Izvlačenje parova biti će u petak 29.07.2016. u 20,00 sati u prostorijama NK Bratstva na igralištu u Gornjem Bazju. Pokrovitelj turnira je Općina Lukač, koja je osigurala hladne napitke i hranu svim natjecateljima kao i svim posjetiteljima, ulaz na turnir je besplatan,a najboljim ekipama i pojedincima biti će uručeni pehari. Medijski pokrovitelj je Radio Virovitica i www.icv.hr.