Novo ruho Područne škole Dugo selo Lukačko

Na inicijativu roditelja gospođe Matee Demo, 20.6.2016. pokrenuta je akcija krećenja svih unutrašnjih prostorija Područne škole Dugo Selo Lukačko koja pripada Osnovnoj školi Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje. Sav potreban materijal financirala je Općina Lukač čija je sredstva odobrio načelnik Đuro Bukvić i tim činom pokazao da razumije potrebe naših učenika.

Sve molerske radove dragovoljno izvodi gospodin Josip Vošćak kojemu se od srca zahvaljuje učiteljica Biserka Sobočan kao i gospodinu Željku Sobočanu i Nenadu Šijanu, vrijednim roditeljima i svima ostalima koji su doprinijeli da se stara škola obuče u novo ruho. Završne radove čišćenja škole organizirat će ravnatelj škole Saša Topić te omogućiti učenicima zdraviju i ljepšu novu školsku 2016./2017 godinu.