Strategija razvoja Općine Lukač – ANKETA

Poštovani stanovnici Općine Lukač,

s ciljem stvaranja što boljih prilika i uvjeta života i rada svih naših stanovnika, razvoja gospodarske aktivnosti i poduzetništva u poljoprivredi, turizmu, preradi i doradi poljoprivrednih proizvoda, razvoja komunalne infrastrukture i prostora, Općina Lukač pristupila je izradi Strategije razvoja Općine Lukač za razdoblje do 2020. Godine. Ovaj projekt sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog poljoprivrednog fonda za ruralni razvoj, udio sufinanciranja je 85 % EU, 15 % RH.

Kako želimo i Vaše sudjelovanje u izradi ovog važnog dokumenta molimo Vas da odvojite malo vremena i popunite ANKETU u privitku i da istu dostavite osobno, poštom na Općina Lukač, Lukač 50, 33 406 Lukač ili na opcina-lukac@opcina-lukac.hr.

Vaše primjedbe, prijedloge i sugestije razmotrit će Povjerenstvo i izrađivači Strategije te iste uvažiti pri izradi konačnog nacrta Strategije.

Anketni listić – Lukač

razvoj