Mjesni odbora Terezinog Polja obilježio svoj Dan te 25. obljetnicu oslobađanja vojne karaule

Obilježavanje Dana Mjesnog odbora Terezino Polje u povodu blagdana Uzvišenja svetog Križa i u čast 25. obljetnice oslobođenja vojne karaule, započelo je u četvrtak, 15. rujna, polaganjem cvijeća i paljenjem svijeća na grob poginulog hrvatskog branitelja Nenada Oblučara na Mjesnom groblju u Zrinju Lukačkom, a nastavljeno je u restoranu “Graničar” gdje je pod predsjedanjem Darka Orača održana svečana sjednica Vijeća Mjesnog odbora Terezino Polje. Tom prigodom nazočnima su se obratili sudionik akcije oslobađanja karaule Ivan Barić, predsjednik Općinskog vijeća Općine Lukač Tomislav Živković i načelnik općine Lukač Đuro Bukvić koji je tom prigodom ponudio Mjesnom odboru Terezinog Polja za daljnju dobru suradnju i podršku oko realizacije planiranih programa.

Predsjednik Vijeća Mjesnog odbora Terezinog Polja Darko Orač tom prigodom uručio je Zahvalnice juniorima nogometnog kluba “Drava iz Terezinog Polja te OPG-u Maria Špoljara.