Danom otvorenih vrata u Lovačkom domu „Salaš“ počeli Dani općine Lukač

Povodom obilježavanja Dana općine Lukač i blagdana svetog Luke, u Lovačkom domu „Salaš“ u Gornjem Bazju, a u organizaciji Lovačke udruge Jastreb, održan je Dan otvorenih vrata. Na početku, sve prisutne je pozdravio predsjednik Jastreba Stjepan Mikolčić, koji ih je upoznao s radom udruge te s kojim dijelom i kakvom divljači raspolaže. Predsjednik Općinskog vijeća Općine Lukač Tomislav Živković pohvalio je sjajan rad LU Jastreb, te istaknuo kako Općina brine o svakoj udruzi na njihovom području. Uz mnogobrojne posjetitelje, Danu otvorenih vrata nazočio je i načelnik općine Lukač Đuro Bukvić koji je pozvao sve da posjete mnoštvo događanja povodom obilježavanja blagdana svetog Luke, a program koji je počeo u petak, 7. listopada, završit će se 18. listopada, Svetom misom u Crkvi svetog Luke u Lukaču. (www.icv.hr)

img_0160-custom