Ivan Iličić osvojio prvu nagradu na fotonatječaju “Ljepote općine Lukač”

U sklopu obilježavanja Dana općine Lukač Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića održala je sedmi po redu fotonatječaj “Ljepote općine Lukač” na koji se prijavilo 16 učenika autora sa 110 fotografija. Stručno povjerenstvo u sastavu Zrinka Žiga i Oliver Bešić, odlučilo je da je prvo mjesto osvojio Ivan Iličić, učenik IV. razreda sa fotografijom “Kuća ludara”. Drugo mjesto pripalo je Anici Jurković, učenici III. razreda sa fotografijom “Angel”, dok je treće mjesto pripalo učenici VIII. a razreda s fotografijom “Rajčica”. Posebne pohvale za svoje fotografije uz Ivana Iličića i Anicu Jurković dobili su i Luka Andrijanić i Domagoj Turkalj. Poklone i zahvalnice svim autorima uz ravnatelja škole Sašu Topića uručio je i Đuro Bukvić, načelnik općine Lukač, koja je ujedno bila i pokrovitelj fotonatječaja.

http://www.icv.hr/2016/10/ivan-ilicic-osvojio-prvu-nagradu-fotonatjecaju-ljepote-opcine-lukac/