Započeli radovi na asfaltiranju nogostupa u Gornjem Bazju

Nakon što su završeni radovi na kanalizacijskoj mreži u vrijednosti 12 milijuna kuna, u Gornjem Bazju započeli su radovi s asfaltiranjem nogostupa ukupne dužine 6 kilometara s lijeve i desne strane Državne ceste D5. Vrijednost investicije je 2 milijuna i 700 tisuća kuna od čega dva milijuna financira investitor hrvatske vode, a ostatak od 700 000 kuna Općina Lukač iz svoga proračuna. Završetak radova očekuje se krajem studenoga ove godine.
– Gornje Bazje se nalazi na državnoj cesti D5 gdje je izuzetno velika frekvencija teretnih vozila i sam nogostup najviše će značiti našoj djeci pošto je u ovom naselju centralna osnovna škola u koju dolaze sva djeca s područja općine – istaknuo je načelnik općine Lukač Đuro Bukvić koji je u petak obišao radove.

dscf3813-custom