Mještani Gornjeg Bazja okitili bor ispred Društvenog doma

U petak 9.12. su uz kuhano vino, čaj i kolače mještani Gornjeg Bazja okitili bor na trgu ispred društvenog Doma. Već tradicionalno, petu godinu za redom, u organizaciji Udruge žena Gornje Bazje sa predsjednicom Marijom Kihar i KUD-a Bosiljak sa predsjednicom Ružicom Lacko, a u suradnji sa OŠ I.G. Kovačića iz Gornjeg Bazja sa ravnateljom Sašom Topići, DVD Gornje Bazje sa predsjednikom Robertom Teskera, uz prisustvo načelnika Općine Lukač Đure Bukvića, Predsjednika Općinskog vijeća Tomislava Živkovića, te mnoštva mještana Gornjeg Bazja bor je okićen ukrasima koje su izradile članice Udruge žena, KUD-a Bosiljak na jednoj u nizu radionica koje organiziraju, te radovima djece nižih razreda koje su izradili sa svojim učiteljicama.

dsc_0180-custom

dsc_0191-custom