Obavijest – Carinska uprava Virovitica

OBAVJEŠTAVAMO VAS DA ĆE SLUŽBENICI CARINSKOG UREDA VIROVITICA BITI U PROSTORIJAMA OPĆINE LUKAČ DANA 10. SIJEČNJA 2017. GODINE U VREMENU OD 09,00 DO 11,00 SATI S CILJEM DA VAM SE OMOGUĆI DA BEZ DODATNIH TROŠKOVA PRIJEVOZA POPUNITE I PREDATE GODIŠNJE IZVJEŠĆE O PROIZVEDENOJ KOLIČINI RAKIJE.

OBRAZAC GI-MP-JAP DOSTUPAN JE NA WEB STRANICI CARINSKE UPRAVE (https://carina.gov.hr/ Trošarinsko postupanje, Propisi o trošarinama i posebnim porezima, Harmonizirane trošarine, Pravilnik o trošarinama, Prilozi iz pravilnika o trošarinama, Prilog 28), A MOĆI ĆETE GA NAVEDENOG DANA DOBITI I U OPĆINI.

NAPOMINJE SE DA NIJE BILO PROMJENE U VISINI TROŠARINE U ODNOSU NA PROŠLE GODINE.

PODSJEĆAMO VAS DA IMATE OBVEZU PODNOŠENJA GODIŠNJEG IZVJEŠĆA NA PROPISANOM OBRASCU GI-MP-JAP DO 20. SIJEČNJA 2017. GODINE, KAO I OBVEZU UPLATE TROŠARINE DO 31. SIJEČNJA 2017. GODINE, IAKO U 2016. GODINI NISTE PEKLI RAKIJU AKO SE NISTE ODJAVILI IZ REGISTRA KOJI SE VODI U CARINSKOM UREDU VIROVITICA.

Raspored – rakijaši