U Dječjem vrtiću Bubamara, Ljubica Njegić, odgojiteljica u mirovini, predstavila djeci svoju slikovnicu “Čitajmo zajedno”

Izuzetno smo sretni i zahvalni što je teta Ljubica izabrala djecu iz našeg vrtića. Zahvaljujemo odgojiteljici u mirovini Ljubici Njegić koja je napisala prekrasnu slikovnicu, Općini Lukač i načelniku Općine Lukač, Đuri Bukviću za financiranje tiska slikovnice. Zajedničkom suradnjom omogućili su da svako dijete našeg vrtića kući ode s jednom slikovnicom. U Dječjem vrtiću Bubamara Gornje Bazje, Ljubica Njegić, odgojiteljica u mirovini, predstavila je djeci svoju slikovnicu “Čitajmo zajedno”. Po svom izboru pročitala je djeci nekoliko zanimljivih pjesama, oni su ju sa zanimanjem slušali i rado s njom razgovarali o likovima iz pjesama, slikovnici i igri. Kako bi ovaj događaj ispunili veseljem, pjesmom i plesom, pozvali smo tetu Nadu Bartolić koja nam je uvijek dragi gost. Radosno se odazvala našem pozivu te s djecom odsvirala i zapjevala dobro nam poznate pjesmice. Na kraju ovog lijepog druženja teta Ljubica je svakom djetetu poklonila slikovnicu. Djeca su teti Ljubici kao i teti Nadi zahvalila poklonivši radove koje su sami izradili.