U suradnji s Prometnom policijom PU Virovitičko-podravske održana radionica za djecu u Dječjem vrtiću Bubamara

U suradnji je s Prometnom policijom PU Virovitičko-podravske održana je radionica za djecu u Dječjem vrtiću Bubamara Gornje Bazje Nakon kratkog razgovora s djecom o darovima koje su dobili od sv. Nikole, policijska službenica za poslove prometne policije Anita Relić pročitala je zanimljivu slikovnicu „Neobična želja” autorice Ivanke Vusić. Djeca su slušala o važnosti vezanja pojasa tijekom vožnje u automobilu, kao i o važnosti sjedenja u sjedalici. U razgovoru nakon pročitane priče djeca su iznijela svoja zapažanja i iskustva koja su bila raznovrsna.. Pri samome kraju druženja, policijska službenica je izmjerila svako dijete. Zaključili kako nitko od njih nije dovoljno velik da bi se mogao voziti u automobilu bez sjedalice i zavezanog pojasa, kako je sve to važno zbog njihove sigurnosti, te da će roditeljima prenijeti sve što su čuli i naučili.