OPĆINA LUKAČ Potpisani ugovor o radu u projektu “Žene iz Lukača žele posao 2”

Nakon što je Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike odobrilo Općini Lukač financiranje projekta “Žene iz Lukača žele posao 2” u sklopu programa zapošljavanja žena “Zaželi – faza III” ukupne vrijednosti 444.894,00 kuna, Općina Lukač provela je postupak Javnog natječaja te je danas (srijeda) u Općinskoj vijećnici u Lukaču načelnik Općine Lukač Đuro Bukvić potpisao Ugovore o radu s devet žena koje će biti zaposlene na Projektu.

Žene će pružati pomoć i podršku za 54 krajnjih korisnika tijekom šest mjeseci, dok će projekt trajati sedam mjeseci.

Partneri projekta su Centar za socijalnu skrb Virovitica i Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Virovitica.

(www.icv.hr, mš, Općina Lukač)