U povodu blagdana svetog Ivana Krstitelja održana svečana sjednica MO Kapela Dvor

foto: M. Šolc

Naselje u općini Lukač, Kapela Dvor, blagdan svetog Ivana Krstitelja obilježava kao Dan mjesnog odbora.

Tim povodom, u petak 3. lipnja, u prostorijama stadiona Kurija održana je svečana sjednica Mjesnog odbora.

– Veći dio našeg društvenog života u Kapela Dvoru vezan je uz nogometni klub, stoga nam je na prvom mjestu podizanje uvjeta za rad, a ove godine smo uz pomoć općine Lukač nabavili novo posuđe za naš društveni dom- ukratko je izvijestio predsjednik Mjesnog odbora Dragan Košutić.

Kako u Kapela Dvoru nema vjerskog objekta, misa u čast zaštitnika mjesta svetog Ivana Krstitelja služena je danas (nedjelja) u društvenom domu. Misno slavlje predvodio je župnik velečasni Mario Mesić.
 
(www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)