Počela izgradnja pješačke staze Terezino Polje Istok II

U Terezinom Polju, naselju u općini Lukač, ovih dana počeli su radovi na dijelu izgradnje pješačke staze Terezino Polje Istok II. Radove izvodi tvrtka PRAJO BETON d.o.o. iz Lukača, a ukupna vrijednost radova je 66.359,68 eura.

Uz proračun Općine Lukač, dio radova bit će sufinanciran od strane Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije u iznosu od 25.000 eura. Radovi trebaju biti završeni do kraja 2023. godine.

Izgradnja pješačke staze u Terezinom Polju imat će veliko značenje za sigurnost pješaka, jer se naselje nalazi uz glavnu prometnicu sa susjednom Republikom Mađarskom, pa je gust kamionski promet što stvara veliki rizik prilikom prolaska pješaka uz rub kolnika bez pješačke staze.

OPĆINA LUKAČ Počela izgradnja pješačke staze Terezino Polje Istok II