Pod motom “I u mom mjestu Vukovar svijetli” Općina Lukač odala počast žrtvama Vukovara i Škabrnje

Općina Lukač u suradnji s Dobrovoljnim vatrogasnim društvom Gornje Bazje, Udrugom žena Gornje Bazje, Dječjim vrtićem “Bubamara” i Osnovnom školom Ivana Gorana Kovačića, organizirala je i ove godine obilježavanje Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Mještani Gornjeg Bazja i susjednih naselja te učenici Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića, večeras (petak) su ispred društvenog doma u Gornjem Bazju zapalili lampione kao znak sjećanja na ovaj tužni dan.

-Neka nam svima žrtva Vukovara i Škabrnje bude usmjerenje da nastavimo predano raditi za našu Hrvatsku, nikada ne zaboravljajući kako smo teško izborili svoju samostalnost i neovisnost – poručili su iz Općine Lukač.

(Općina Lukač)

Pod motom “I u mom mjestu Vukovar svijetli” Općina Lukač odala počast žrtvama Vukovara i Škabrnje