Usvojen općinski Proračun za 2024. godinu u iznosu od 2,6 mlijuna eura

U petak, 15. prosinca u općinskoj vijećnici u Lukaču održana je 26. sjednica Općinskog vijeća Općine Lukač.

Općinski vijećnici donijeli su program rada Općinskog vijeća u 2024. godini te program javnih potreba općine Lukač u svim područjima društvenog života. Donesen je i proračun za 2024. godinu u iznosu od 2,6 milijuna eura.

Od većih investicija u 2024. godini planiran je nastavak izgradnje društvenog doma u Lukaču, prve faze izgradnje pješačkih staza u Turanovcu i Breziku, izgradnja pristupne ceste i parkirališta kod groblja u Velikom Polju, izgradnja Doma zdravlja u Gornjem Bazju, natkrivanje terase društvenog doma u Dugom Selu Lukačkom, izgradnja navodnjavanja na nogometnom igralištu u Terezinom Polju te modernizacija javna rasvjete.

Uz to, donesen je još niz odluka vezanih uz svakodnevnu problematiku na području općine.

(www.icv.hr, mš)

https://www.icv.hr/2023/12/opcina-lukac-usvojen-opcinski-proracun-za-2024-godinu-u-iznosu-od-26-mlijuna-eura/