Vrtićarci i školarci oduševili na božićnom koncertu u prepunom društvenom domu u Gornjem Bazju

U organizaciji Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje, Dječjeg vrtića “Bubamara”, Dobrovoljnog vatrogasnog društva Gornje Bazje i Općine Lukač, u petak, 22. prosinca u prepunom društvenom domu u Gornjem Bazju održan je božićni koncert na kojemu je uživao i načelnik općine Đuro Bukvić.

Program su započeli polaznici Dječjeg vrtića “Bubamara” koreografijom “Snjegović djeca” i pjesmom Božiću. Učenici Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje izveli su scensku igru “Zbunjeni djedica”, dok je mali školski zbor izveo pjesme “Vjerujete li i vi” i “Sretna Nova”. Nakon njih izvedena je pjevačko–plesna točka “Božić bijeli”. Na kraju je zbor učenika predmetne nastave izveo pjesmu “Božić dolazi”.

 

Ispred doma na štandovima svi su mogli pogledati i kupiti prigodne božićne ukrase koje su izradili članovi učeničke zadruge “Brezići”

(www.icv.hr, mš, foto: Oliver Bešić)

Vrtićarci i školarci oduševili na božićnom koncertu u prepunom društvenom domu u Gornjem Bazju