U Dječjem vrtiću “Bubamara” održano predavanje za roditelje na temu “Koliko je obitelj važna za razvoj djece?”

U Dječjem vrtiću “Bubamara” u Gornjem Bazju jučer je, u suradnji s Obiteljskim centrom – Područnom službom virovitičko-podravska, održano predavanje za roditelje na temu “Koliko je obitelj važna za razvoj djece?”, a koje je održala psihologinja Sandra Matošina Borbaš.

Ove godine Obiteljski centar – Područna služba virovitičko-podravske, kroz program “Korak naprijed” provodi ciklus predavanja za roditelje djece predškolske dobi s ciljem educiranja roditelja o temama koje su vezane uz proširivanje edukacijskih i senzibilizacijskih programa u manjim sredinama i općinama na području Virovitičko-podravske županije.

Roditelji su ovom prilikom imali priliku ćuti koji su stilovi roditeljstva, govorilo se o utjecaj ponašanja roditelja na razvoj djece te koliko je obiteljska podrška važna djeci.

– Zahvaljujemo psihologinji Sandri Matošini Borbaš na izvrsnom predavanju te roditeljima koji su odvojili svoje vrijeme i došli na predavanje- poručili su iz DV “Bubamara”.

(www.icv.hr, DV “Bubamara”)

U Dječjem vrtiću “Bubamara” održano predavanje za roditelje na temu “Koliko je obitelj važna za razvoj djece?”