Ovog vikenda 3. dječja smotra folklora “Mi smo djeca vesela” u Dugom Selu Lukačkom

Kulturno umjetničko društvo “Dugo Selo” iz Dugog Sela Lukačkog u subotu, 18. svibnja, uz pokroviteljstvo Općine Lukač i supokroviteljstvo Osnovne škole Ivana Gorana Kovačića iz Gornjeg Bazja, po treći oputa organizira dječju smotru folklora pod nazivom “Mi smo djeca vesela”.

Na ovogodišnjoj smotri, uz domaći KUD “Dugo Selo”, nastupit će Kulturno umjetničko društvo “Bosiljak” iz Gornjeg Bazja, Demokratska zajednica Mađara Hrvatske – Udruga Novi Gradac, Kulturno umjetnička udruga Suhopolje i Kulturno umjetnička udruga Voćin.

Početak smotre folklora je u 18 sati u društvenom domu u Dugom Selu Lukačkom.

(www.icv.hr, mš, foto: arhiva)

Ovog vikenda 3. dječja smotra folklora “Mi smo djeca vesela” u Dugom Selu Lukačkom